Az kalsın üzerine kanepe düşüyordu: Ölümden döndü! İşte o anlar

İstanbul Üsküdar'da evine yeni bir kanepe alan Mesut Duran, oturduğu 3. kattan eski kanepeyi aşağı attı. Bu sırada binadan çıkan komşusu ise az kalsın kanepenin altında kalıyordu. Neredeyse facianın yaşanacağı olayda, kadın yukarı baktıktan sonra öylece yoluna devam etti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.06.2021 14:47
Değiştirme Tarihi: 11.06.2021 14:47

Olay çarşamba günü Valide-i Atik Mahallesi'nde meydana geldi. Binanın 3. katında oturan Mesut Duran evine yeni kanepe alınca eskisini pencereden attı. Bu sırada binadan çıkan kadın, kanepenin altında kalmaktan son anda kurtuldu.  Ev sahibi Mesut Duran, "Yeni kanepe almıştım. Baktım aşağıda kimse yok. Ben de aşağıya atıyım dedim. Aşağıya attığım sırada binadan alt komşu çıktı. Az daha üzerine geliyordu. Çok korktu tabi. Ben de şok geçirdim, bir anda çıkınca. Kanepeyi kağıt toplayan çocuk aldı götürdü. Verilmiş sadakam varmış. Üzerine de gelebilirdi. Günahsız bir insan ölüyordu." diye konuştu

Yaşanan olay binanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde kanepenin yere düştüğü sırada binadan bir kadın çıkıyor. Kadın yukarı baktıktan sonra yoluna devam ediyor.