Aysun Kayacı babasının cenazesine gitmedi

2012 yılında Efe Kapancı ile evlenerek Londra’ya yerleşen eski manken Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı, hayatını kaybetti. Uzun yıllardır babasıyla küs olduğu bilenen Aysun Kayacı’nın babasının cenaze namazına katılmamış olması cenazeye katılanlar tarafından dikkat çekti. Kayacı, Üsküdar Küplüce Camii'nde düzenlenen cenaze töreni ile uğurlanırken, Aysun Kayacı'nın babasının cenazesine katılmadığı görüldü.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 14:48
Değiştirme Tarihi: 15.11.2021 14:48
Aysun Kayacı babasının cenazesine gitmedi

Eski oyuncu ve model Aysun Kayacı’nın, bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören babası Selahattin Kayacı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kayacı için Küplüce Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cenazeye Aysun Kayacı'nın katılmadığı görülürken, Selahattin Kayacı'nın yakınları ve arkadaşları katıldı. Kayacı, kılınan cenaze namazının sonrasında Kocatepe mezarlığına defnedildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Selahattin Kayacı’nın komşusu Hülya Öztürk, “Kızı ile hiç tanışmadım. Ama kızını hep anlatırdı ve kızlarını da çocuklarını da çok severdi. Mutlaka her insanın hataları vardır, hataları vardı belki de bilemiyorum. Kızını sevdiğini ve gurur duyduğunu söylerdi çok güzel olduğunu, aklının da iyi olduğunu söylerdi. Çok üzülürdü. Öteki kızı da İngiltere'deydi. Sanıyorum bir gün gelirler diye beklerdi. Öyle içinde bir burukluk olurdu hep” dedi.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist