Ayna Merkezi CEO’su Fatih Arslan: Pandemi döneminde siparişler arttı

Ayna Merkezi CEO’su Fatih Arslan “Pandemi nedeniyle evlerde daha fazla zaman geçirildiğinden dekorasyona olan ilgi arttı. Dekorasyonu tamamlayan aksesuarlardan olan aynalara da ilgi arttı. Pandemi döneminde siparişlerimizin arttığını söyleyebilirim” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 08.02.2021 12:31
Değiştirme Tarihi: 08.02.2021 12:31
Ayna Merkezi CEO’su Fatih Arslan: Pandemi döneminde siparişler arttı

Ayna Merkezi olarak sektörde 30 yıldır faaliyet gösteren ve babasının mesleğini devralan genç girişimci Fatih Aslan başarılı projeleriyle adından sıkça söz ettiriyor. “Son teknoloji alt yapımız ve profesyonel tasarım ekibimizle birlikte sektörde öncü markalardan biri halinde geldik. Geçmişten bugüne dekorasyonun vazgeçilmez parçaları aynaları en modern şekilde kullanıma sunuyoruz. Ayna Merkezi olarak, kısıtlı kullanılan aynaların, geniş kullanım alanlarına yayılmasını sağladık. Mobilya, masa, dolap zeminleri, sehpa, duvar ve tavan uygulamaları gibi çeşitli yerlerde kullanılmasının yanında işletmeler için de dekorasyonlarının tamamlayıcı parçaları halinde geldi. Güzellik merkezleri, restoranlar, oteller, spa ve spor merkezleri gibi birçok işletme için projeler yapıyoruz” dedi.

Şıklık ve Fonksiyonellik Bir Arada

Şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunduklarını belirten Fatih Aslan “Şıklık ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu tasarımlar yaratıyoruz. Faaliyetlerimizin yurt dışı ve yurt içi olmak üzere devam ediyor. Yurt dışından da yoğun talep alıyoruz. Seri üretimin dışında proje bazlı da çalışmalar yapıyoruz. İstanbul Modoko’da bulunan mağazamızda ürün çeşitliliğini isteyen herkes ziyaret ederek, görebilir. Sektörde 30 yılı aşkın tecrübe ve birikimimizle kaliteli ürünlerimiz ve dinamik tasarımlarımızla var olmaya devam edeceğiniz.” açıklamalarında bulundu.