Aykut Işıklar kimdir, neden öldü, eşi ve çocukları kim?

Aykut Işıklar kimdir, neden öldü, eşi ve çocukları kim?
Yayınlanma Tarihi: 09.04.2019 16:07 | Değiştirme Tarihi: 09.04.2019 16:07

Gazeteci Aykut Işıklar hayatını kaybetti. Peki, Aykut Işıklar kimdir, kaç yaşında ve neden öldü? Aykut Işıklar’ın kim olduğunu haberimizden öğrenebilirsiniz.

Aykut Işıklar hayatını kaybetti. Peki, Aykut Işıklar kimdir, nerelidir, kaç yaşında neden öldü? Aykut Işıklar’ın neden öldüğü merak ediliyor. Aykut Işıklar’ın eşi kim? Çocukları var mı? Aykut Işıklar gazeteci olarak yıllarca çalışmıştır. Aykut Işıklar kimdir? Sorusunun yanıtını sizin için hazırladık.

Aykut Işıklar kimdir?
Aykut Işıklar, 1949 yılında İstanbul’da doğdu. Özellikle 90’lı yıllarda magazin gazeteciliği yaptı. Köşe yazarlığı da yapan Aykut Işıklar bir çok basın kuruluşunda çalıştı. Mimar Sinan Üniversitesindeki eğitimini yarıda bırakarak 1968 yılında Hürriyet gazetesinde gazeteciliğe başladı. On iki yıl Hürriyet'te çalıştı.

İki yıl Günaydın gazetesinde, iki yıl da Tercüman gazetesinde magazin bölümü müdürlüğü yaptı. On yıl Sabah gazetesinin çeşitli bölümlerinde yöneticilik yaptı. Akşam gazetesinde beş sene boyunca köşe yazarlığı yaptı. Aykut Işıklar kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.