Ayı Paddington bu akşam TV8'de...

Ayı Paddington, TV'de ilk kez bu akşam TV8 ekranlarında... Animasyon türündeki aile komedisi Ayı Paddington, bu akşam TV8'de izleyici ile buluşuyor.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2016 09:02
Değiştirme Tarihi: 26.10.2016 09:10

Ayı Paddington, TV8 ekranlarında bu akşam izleyici ile buluşuyor. Vizyonda ses getiren yapımları, ekranlara getirmeye devam eden TV8, bu kez Ayı Paddington'u ekranlara taşıyor. Yönetmenliğini Paul King'in üstlendiği animasyon türündeki Ayı Paddington, bu akşam 20.00'da izleyenleri ile buluşuyor.

Ayı Paddington filminin konusu:

Perulu genç bir ayı, teyzesi Lucy tarafından büyütülür ve teyzesinin emekli ayılar için kurulan bir evde yaşamaya başlaması nedeniyle kendisine yeni bir ev bulmaya karar verir. “İngiliz” olan her şeye karşı ilgi duyan sevimli ayıcık, kendisine bir yuva bulmak için bir geminin cankurtaran botuna binip soluğu Londra’da alır. Fakat Paddington İstasyonu'nda kaybolup tek başına kalınca, şehir hayatının hiç de beklediği gibi olmadığını anlayacaktır. Bu durum istaasyonda karşılaştığı Brown ailesinin ona evlerini açmasına kadar sürer. Son derece iyi niyetli bir aile olan Brownlar, ayıcığın boynunda yazan 'Lütfen bu ayıcıkla ilgilenin. Teşekkürler.' notuyla karşılaşıp kahramanımızı geçici olarak aileye kabul ederler. Hatta ona karşılaştıkları istasyon olan "Paddington" ismini koyarlar. Sevimli ayıcık tam şansının yaver gittiğini düşünürken kendisinin nadir bulunan bir ayı türü olduğunu düşünen bir hayvan doldurma sanatçısıyla karşılaşınca işler karışır. Bu noktadan sonra Ayı Paddington modern hayata karşı acemiliğinden başına türlü belalar açacaktır...

Etiketler: Ayı Paddington - tv8