Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Ayağını Denk Al Manuel!'

"Ayağını Denk Al Manuel!"

Üç yabancı uyruklu kadınla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Portekizli yıldız, Beşiktaş yönetimini isyan ettirdi. Futbol Direktörü Önder Özen, Fernandes’le görüşüp, çok sert uyarılarda bulunacak.

20.10.2013 04:14

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes, gece hayatıyla gündemden düşmüyor. Futbol sahalarında oynadığı oyunla Kartal’ın en önemli yıldızı olan Portekizli yıldız, alternatifi olmadığını bildiği için de tüm uyarılara rağmen eğlenceden vazgeçmiyor. Tatil günlerinde eğlenmesine ses çıkartılmayan Manuel, bayramın son günü yani önceki gece yine Nişantaşı sokaklarında basın mensuplarının ilgi odağıydı.

Haber ile ilgili metin girin!.

KIZLARI ARKADAŞINA BIRAKTIGece hayatına olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinen Fernandes, Nişantaşı Sess Bar’a 3 yabancı uyrukla kadınla gelip gece geç saatlere kadar eğlendi. Portekizli yıldız bardan çıkmak üzereyken dışarıda basının olduğunu öğrenince, kulübe birlikte geldiği bayanları bir arkadaşına emanet ederek mekanı önceden terk etti. Beşiktaşlı yıldız, basın mensuplarına iyi geceler dileyerek  minibüsü ile uzaklaştı.YAPTIKLARININ HESABI YOKSonrasında da 3 bayan kapıda göründü. Görüntülenmekten rahatsız olan üçlü elleriyle yüzlerini saklamaya çalışsa da görüntü vermekten kaçamadı. Olayı öğrenen Beşiktaş yönetimi, Futbol Direktörü Önder Özen’e rahatsızlığını iletti. Özen’in Fernandes’le görüşüp, “Yaptıkların bini aştı. Artık ayağını denk al. Eğlenceden çok takımı düşün. Basına malzeme olma” diyeceği öğrenildi. STAR

Yorumlar | 0
üye profil