Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Avatar Atakan ünvan maçına çıkıyor!

Avatar Atakan ünvan maçına çıkıyor!

Avatar Atakan, şampiyonluk kemerini korumak için ringe çıkıyor. Marco Pique ile karşılaşacak olan Avatar Atakan'ın mücadelesi naklen ve sadece TV8,5'da...

01.12.2016 11:20

Avatar Atakan ringlerdeki mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Survivor 2016'nın şampiyonu Avatar Atakan, dünya şampiyonluk kemerini korumak için Marco Pique ile karşı karşıya gelecek. Avatar Atakan ile Marco Pique'nin karşı karşıya geleceği dev maç, 3 Aralık Cumartesi günü 23.00'da TV8,5 ekranlarında olacak.

Kick Boks heyecanı TV8,5 ekranlarında...
Sporseverlerin merakla takip ettiği Kick Boks mücadeleleri TV8,5 ekranlarında izleyenlerle buluşuyor.

Avatar Atakan ile Marco Pique arasında yapılacak olan Kick Boks mücadelesi TV8,5 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Mix Fight Gala Kick Boks heyecanı canlı yayınla TV8,5’ta.

Dünya Şampiyonluk Kemerini elinde bulunduran milli gururumuz Atakan Arslan unvanını korumak için ringe çıkacak, bu müthiş heyecan canlı yayınla TV8,5’ta yaşanacak!

Haber ile ilgili metin girin!.

Türk dövüşçülere hiç yenilmedi!
Avatar lakaplı Atakan Arslan’ın rakibi ise bugüne kadar karşılaştığı tüm Türk dövüşçüleri yenen dünyaca ünlü Surinamlı Kick Boksçu Marco Pique!

Avatar Atakan için kader maçı olacak bu karşılaşmada Şampiyonluk Kemeri Milli dövüşçümüzde mi kalacak? Yoksa yeni Dünya Şampiyonu Marco Pique mi olacak?

Marco Pique - Atakan Arslan Dünya Şampiyonluk Kemeri Maçı Cumartesi 23.00’te canlı yayınla TV8,5’ta.

Yorumlar | 0
üye profil