AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı! AKSİS ile AUZEF sınav giriş yerleri sorgulama

AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı! AKSİS ile AUZEF sınav giriş yerleri sorgulama
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 17:26
Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 17:26

AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı. İstanbul Üniversite Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) güz dönemi bitirme (final) sınavı giriş yerleri belli oldu. Peki, AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır? AUZEF AKSİS giriş ile sınav giriş yeri sorgulama ekranı ve detaylar haberimizde.

AUZEF güz dönemi bitirme sınavı yanı final sınavı için giriş yerleri açıklanması bekleniyor. Öğrencilerin merakla beklediği AUZEF sınav giriş belgesi, İstanbul Üniversitesi tarafından AKSİS üzerinden erişime açıldı. Aşağıdaki bağlantıdan açılan sayfadan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak AUZEF sınav giriş belgesini çıkartabilirsiniz.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ - AKSİS GİRİŞ

AUZEF SINAV TAKVİMİ

Haber ile ilgili metin girin!.

AUZEF NEDİR?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açıköğretim ve uzaktan öğretim programlarının faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren uzaktan öğretim, 2011 yılından itibaren de açıköğretim kapsamında programlara öğrenci kabul eden AUZEF, bu yönüyle Türkiye'deki tek açık ve uzaktan öğretim hizmeti veren fakültedir.

2018 yılı itibariyle AUZEF bünyesinde 22 Lisans, 20 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 29'ü Açıköğretim, 18'i AUZEF'e bağlı Uzaktan Öğretim, 2'si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Öğretimprogramıdır.

AUZEF tüm öğrencilerine dünyanın her yerinde, internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

"Sınavsız İkinci Üniversite" kapsamında, yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler lisans veya ön lisans açıköğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açıköğretim programlarına kayıt yaptırabilirler.

AUZEF Mobil uygulamasıyla zaman ve mekandan bağımsız olarak, öğrencilerimiz ders materyallerine erişim sağlayabilirler.