Atletico'nun Arda Turan planı

Atletico Madrid, Arda Turan'ın yerine Santi Cazorla ile görüşmeler yapmaya başladı.

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2014 15:00
Değiştirme Tarihi: 30.06.2014 16:13
Atletico'nun Arda Turan planı

Arda Turan'ın Atletico Madrid'den ayrılma olasılığı güçlendi. İspanyol takımının Arda'nın yerine Arsenal'de forma giyen Santi Cazorla ile görüşmeler yaptığı ortaya çıktı. Arda ile aynı özellikleri taşıyan milli oyuncu Cazorla'nın İngiltere'den ayrılmak istediği ve Atletico'ya haber göndererek "Beni satın alın" dediği iddia edildi.

AS gazetesinde yer alan haberde, Atletico Madrid yönetiminin Arda'nın satışından elde edilecek paranın Cazorla'nın transferine harcanılacağına dikkat çekildi. Santi Cazorla için Arsenal kulübü ile yaklaşık 20 milyon avroya el sıkışıldığını da hatırlatan gazete, bu futbolcunun İngiliz kulübünde kazandığı paradan fedekarlık yaparak daha düşük bir ücrete Atletico forması giymeye de hazır olduğunu belirtti.

Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo da daha önce yaptığı bir açıklamada Arda'yı da işaret ederek, 'isteyen kulüplerin oyuncularının bonservis bedelini ödemeleri taktirde istedikleri futbolcuları satın alabileceklerine' işaret etmişti. Cazorla transferinin gerçekleşmesi halinde milli futbolcumuz Arda Turan'ın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.


Hangi ünlünün makyajsız hali daha güzel?