Athena'dan müzik ziyafeti

Athena'dan müzik ziyafeti

Athena, O Ses Türkiye'de muhteşem bir performansa imza attı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Athena, Bahçe Duvarından Aştım isimli türküyü seslendirdi.

Athena, O Ses Türkiye sahnesinde performanslarıyla izleyicileri büyüledi. Gökhan ve Hakan Özoğuz, Acun Ilıcalı'nın ısrarı ile sahneye çıktı. Acun Ilıcalı, Athena konserinde Bahçe Duvarından Aştım isimli türküyü seslendirdiklerini söylediği Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerden canlı performans istedi. Acun Ilıcalı ve jüri üyelerinin ısrarına dayanamayan, Athena sahneye çıkarak türküyü seslendirdi.

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Ali Nail Kartal isimli yarışmacı, Bahçe Duvarından Aştım türküsü ile performansını sergiledi. Hadise'nin döndüğü yarışmacı, O Ses Türkiye'de Hadise ile yoluna devam etti.

O Ses Türkiye yarışmacısının seslendirdiği türküyü daha önce konserde dinlediğini anlatan Acun Ilıcalı, Athena'dan canlı performans istedi. Acun Ilıcalı'nın ve stüdyodaki izleyicilerin de ısrarı ile sahneye çıkan Athena, harika bir performansa imza attı.

Görüntülenme : 158 Yayınlanma Tarihi: 14/11/2016 16:53:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin