Ataşehir'de 'Örümcek Adam' şaşkınlığı! Görenler cep telefonuna sarıldı...

Ateşehir'de D-100 Karayolu üzerinde meydana gelen olay herkesi şaşkınlığa uğrattı. Yolda ilerledikleri, park halinde bir araç ve onun üstünde Örümcek Adam kostümlü birini gören vatandaşlar hemen cep telefonlarına sarıldı.

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 10:45
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 10:45
Ataşehir'de 'Örümcek Adam' şaşkınlığı! Görenler cep telefonuna sarıldı...

Ataşehir'de yaşanan olay gören herkesi hayrete düşürdü. Örümcek Adam kostümlü bir adam, D-100 Karayolu üzerinde park edilen aracın üzerine çıktı ve ilginç bir gösteri yaptı. Örümcek Adam kostümlü kişiyi ve yanında polis ekiplerini gören vatandaşlar hemen cep telefonlarına sarıldı.

Ataşehir D-100 Karayolu'nda park halindeki bir aracın üstündeki 'Örümcek Adam' kostümlü bir kişi ve etrafında trafik polislerini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. O anları cep telefonu kamerasıyla çeken Ferruh Özkan isimli bir sürücü ile 'Örümcek Adam' arasında insanları gülümseten diyalog yaşandı. 'Ne haber Spiderman?' diyen Özkan'a, 'Örümcek Adam' Selamünaleyküm' diye cevap verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

O anları anlatan Ferruh Özkan, "Ben çekmeye başladım ama uzaktan ben onu manken heykel zannettim. Bakıyoruz arabanın üstünde. Yakınına gelince oğlum dedi ki: 'Baba hareket ediyor bu.' Dikkat ettik, baktık, hakikaten hareket ediyor. Ondan sonra 'ne haber Spiderman' deyince döndü 'Selamünaleyküm' dedi. Dedik 'canlıymış bu'. Trafik olduğu için duramıyorsun polis çevirmiş ceza yazıyordu muhakkak. Ne olduğunu anlayamadık geçtik. Durma imkanımız olsa çok çekerdik." dedi. Öte yandan, "Örümcek Adam" kostümüyle gösteri yapan Burak Soylu, sosyal medya üzerinden, gösterinin izin alınarak yapıldığını açıkladı.

DHA