Ataması yapılan öğretmenlere müjde

Ataması yapılan öğretmenlere müjde
Yayınlanma Tarihi: 10.02.2014 14:44 | Değiştirme Tarihi: 10.02.2014 14:30

Türkiye’nin her neresinde olursa olsun atanan tüm öğretmenlere... Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com, ataması gerçekleşen öğretmenlere yönelik bir kampanyaya imza attı. Atamalar kapsamında yeni bir hayata başlayacak eğitimcilere yeni evlerini döşemeleri için 100 TL değerinde indirim çeki hediye edilecek olan kampanya, tüm Türkiye genelinde geçerli olacak. Üstelik teslimat ve kurulum için hiçbir ücret alınmadığı gibi tüm bu işlemler Vivense.com tarafından gerçekleştirilecek.

Ataması yapılan öğretmenler 10 Şubat 2014 tarihinde yeni görev yerlerinde ders vermeye başlıyor. Atanan öğretmenler yeni bir hayata adım atarken, Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com da dekoratif ürünleriyle eğitimcilerin yeni yaşam alanlarını oluşturmalarına yardımcı oluyor. Ataması kapsamında yeni bir hayata başlayacak öğretmenler için başlattığı kampanya ile düzeni değiştirerek, eğitimcilerin yaşam alanlarına dokunan Vivense.com, eşyalarını yenilemek ya da bir ihtiyacını karşılamak isteyen öğretmenlere 100 TL değerinde indirim çeki hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen eğitimciler ATAMA14 kupon kodunu kullanarak katılım sağlayabiliyor.

Tüm Türkiye genelinde geçerli olacak kampanya ile Vivense.com’un özgün, zamana karşı dayanıklı ve kaliteli ürünlerinden evinizi döşemek mümkün!

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.