ATA AÖF sınavları ne zaman yapılacak? ATA AÖF sınavı online mı olacak?

ATA AÖF sınavlarının ne zaman hangi gün yapılacağı, binlerce Atatürk Üniversitesi öğrencisi tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. ATA AÖF sınav tarihlerinin belli olmasıyla birlikte öğrenciler, sınavların online mı olup olmayacağını da merak ediyor. Peki, ATA AÖF sınavı ne zaman yapılacak? ATA AÖF sınavı online mı olacak?

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2021 15:27
Değiştirme Tarihi: 03.03.2021 15:27
ATA AÖF sınavları ne zaman yapılacak? ATA AÖF sınavı online mı olacak?

ATA AÖF sınavları için binlerce kişinin tarih araştırması sürmeye devam ederken bir yandan da sınavların online mı olup olmayacağı merak ediliyor. Kurum tarafından yapılan açıklamada bugün yapılacak olan toplantının ardından sınavların hangi şekilde yapılacağına ilişkin duyurunun yayımlanacağı açıklanmıştı. Toplantının ardından karar açıklandı. İşte detaylar

ATA AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI ONLİNE MI OLACAK?

Kurum tarafından yapılan açıklamada, 'Açıköğretim Fakültemizin değerli öğrencileri; Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Covid-19 sürecinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar dikkate alınarak 2020-2021 Bahar Yarıyılı ara (vize) sınavlarının çevrimiçi (online) yapılmasına karar verildi.' denildi.

ATA AÖF SINAV TARİHLERİ

ATA AÖF bahar dönemi vize sınavı 3-4 Nisan 2021’de yapılacak. Final sınavı ise 22-23 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.