ATA AÖF final sınavı sonuçları açıklandı! ATA AÖF sonuçları sorgula

ATA AÖF final sınavı sonuçları açıklandı! ATA AÖF sonuçları sorgula
Yayınlanma Tarihi: 08.01.2020 19:42
Değiştirme Tarihi: 08.01.2020 19:42

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) güz dönemi final sınavları aralık ayında yapılmıştı. Merakla beklenen ATA AÖF final sınavı sonuçları bugün açıklandı ve OBS sınav sonuçları ekranı açıldı. ATA AÖF final sınavı sonuçları sorgulama ekranı haberimizde. Peki, sınav sonuçlarına nasıl itiraz edilir?

ATA AÖF'te devam ettiren öğrenciler 28-29 Aralık tarihlerinde güz dönemi sınavlarına katılmıştı. O tarihten sonra ATA AÖF final sınavı sonuçları bekleniyordu. Atatürk Üniversitesi, Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden ATA AÖF sınav sonuçlarını görebiliyorlar. Sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen öğrencilerin izlemesi gereken yol ise haberimizde yer alıyor. 

ATA AÖF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVI SONUÇLARI SORGULA

ATA AÖF final sınav sonuçlarını görmek için aşağıdaki bağlantıdan TC kimlik numarası ya da kullanıcı adı ve şifrenizi girerek görebilirsiniz. 

ATA AÖF final sınav sonuçları için tıklayınız

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS)  yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 10 Ocak 2020 Cuma günü saat 23:59'a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacak. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacak.

SINAV SONUÇLARI İTİRAZ LMS EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ