Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
At ve Binicilik Fuarı EQUIST Dünyaya Tanıtılıyor!

At ve Binicilik Fuarı EQUIST Dünyaya Tanıtılıyor!

Dünya atçılık camiası tarafından genel olarak bilinen EQUIST, marka gücünü artırmak adına düzenli olarak tanıtılmaya devam ediyor.

22.12.2017 12:20

Türkiye’nin tek ve bölgenin en büyük At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, 3-5 Eylül 2017 tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Spoga ve yine Almanya’nın Augsburg şehrinde 6-10 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlenen Americana fuarlarında tanıtıldı.

Gelişmekte olan Türkiye atçılık endüstrisinin bu gelişimine ivme kazandırmak adına bütçesinin en büyük kısmını Türkiye atçılığını ve EQUIST’i dünyaya tanıtmak amacıyla kullanan EKO ekibi, Hindistan’dan Fas’a, Almanya’dan Avusturalya’ya kadar dünyanın neresinde önemli bir atçılık faaliyeti varsa EQUIST bayrağını mutlaka orada dalgalandırıyor. Spoga ve Americana’dan sonra Fas’ın El Cedide şehrinde düzenlenen Salon Du Cheval D’el Jadida’ye katılan EQUIST ekibi şimdi de rotasını İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenen Fieracavalli fuarına çevirdi.  

Bu ülkelerde ve fuarlarda hem katılımcıları hedefleyen hem de ziyaretçi getirerek katılımcılarının iş potansiyelini artırmaya çalışan ekipler, sizlerin standlarını tam bir kazanç yerine çevirmek için çalışıyor. 11-13 Mayıs 2018 tarihinde Veliefendi Hipodromu’nda buluşacak olan EQUIST katılımcıları arasında olmak, size kazanç sağlayacaktır. Üstelik yerinizi erken seçerek özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Katılım Şartları için tıklayınız.  

www.equist.org

Yorumlar | 0
üye profil