Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Asteriks Roma Sitesi TV'de ilk kez TV8'de...

Asteriks Roma Sitesi televizyonda ilk kez TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Asteriks serisinin sonuncusu olan Asteriks Roma Sitesi bu akşam ekranlarda...

14.12.2016 08:28

Asteriks Roma Sitesi, televizyonda ilk kez TV8 ekranlarına geliyor. Vizyonda ses getiren yapımları ekranlara taşıyan TV8, bu akşam Asteriks Roma Sitesi'ni sinemaseverlere sunacak. Yönetmenliğini Louis Clichy ve Alexandre Astier'in üstlendiği Asteriks Roma Sitesi filmini seslendirenler ise Roger Carel, Lorant Deutsch ve Laurent Lafitte. Animasyon türündeki Asteriks Roma Sitesi bu akşam 20.00'da ekranlarda olacak.

Asteriks Roma Sitesi filminin konusu:
Jules César, Galyalıların yaşadığı Gaulois şehrini ele geçirmek için bir plan yapar. Şehrin yanına yeni bir yer oluşturarak burada yaşayan halka kendi kültürlerini göstererek bölgeyi Roma etkisine alıp bölgeyi ele geçirmeyi kafasına koymuştur. Galyalıları yaşadıkları bu yerden sürmeye niyetlidir. Burada yaşayan Asteriks ve Oburiks ise bu gizli planı ilk önce fark ederek inşaatı durdurmak isteseler de başarılı olamazlar. İlk binalar inşa edilir, Roma vatandaşları yeni Roma Sitesine taşınmaya başlarlar. İki halk arasında problemler boy göstermeye başlayınca kahramanlarımız Asteriks ve Oburiks bu işi çözmek için her şeyi yapacaklardır.

Asteriks Roma Sitesi bu akşam 20.00'da TV8'de...

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
Melis88 2 yıl önce
E Peki 3 adam yayinlanmicak mi????rn:(