Asker traktörü şişle aradı

Asker traktörü şişle aradı

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi ile Iğdır'ı birbirine bağlayan Pamuk Geçidi'nde yol kesen PKK'lılar ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışma nedeniyle karayolu ulaşıma kapatıldı. Ot götüren bir traktör kapalı bölgeye gitmek isteyince jandarma ekipleri traktördeki otu uzun şişlerle kontrol etti.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi ile Iğdır'ı birbirine bağlayan Pamuk Geçidi'nde güvenlik kuvvetleri ilePKK'lılar arasında çıkan çatışma nedeniyle ulaşıma kapatılan Iğdır- Doğubayazıt karayolunda kuş uçurtulmuyor. Iğdır'dan Doğubayazıt üzeri Gürbulak Sınır Kapısı'na gidecek TIR ve kamyonlar Suveren Jandarma Karakolu yakınlarında bekletiliyor. 

Iğdır'a 15 kilometre uzaklıktaki Suvaren Jandarma Komutanlığı'na ait iki zırhlı araç ve dubalarla kesilen karayoluna atılan kapan ve yasağa rağmen durmadan geçmek isteyenlere izin verilmiyor.

Traktördeki ota şişli kontrol

Ağrı Dağı eteklerinden köye ot götüren bir traktör, ulaşıma kapatılan bölgeye geçmek isteyince jandarma tarafından durduruldu. Yakındaki bir köye gitmek isteyen sürücüsü ve yanında bulunan çiftçiyi aramadan geçiren jandarma, uzun şişle traktörün üstündeki otu kontrol etti. Çelik yelekli uzman çavuşlar, traktörün üzerindeki otu kontrolden geçirdikten sonra çiftçinin geçmesine izin verdi.

Görüntülenme : 476 Yayınlanma Tarihi: 11/08/2015 17:16:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin