Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk'in aşk itirafı olay oldu

 Aşk Mantık İntikam dizisinde canlandırdığı Esra karakteriyle gündemden düşmeyen Burcu Özberk, yaptığı itirafla gündemi salladı. Dergiye, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, sadece bir kez aşık olduğunu söyledi

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2021 08:58
Değiştirme Tarihi: 04.11.2021 08:58
Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk'in aşk itirafı olay oldu

Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldız oyuncusu Burcu Özberk, bir dergi için objektif karşısına geçti. Çarpıcı açıklamalarda bulunan genç oyuncu, Elele Dergisi’nin Kasım sayısının kapak yıldızı oldu.

BURCU ÖZBERK: BİR KEZ AŞIK OLDUM
Dergiye, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, sadece bir kez aşık olduğunu söyledi ve ekledi;

“Aşk bence bir bağımlılık, hastalık gibi, hayatımda ilk defa birinin her anımda yanımda olmasını istedim. Ama beni başka birine dönüştürdü. Özgürlüğümden, yaşam kalitemden vazgeçtim.”

Instagram’da 8.2 milyon takipçisi bulunan Burcu Özberk, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan ünlü isimlerin başında geliyor.

Oyuncu, Elele Dergisi için yaptığı çekimin eğlenceli kamera arkası görüntülerini, ‘Benim gözümden çekim nasıldı? İşte böyleeee’ diyerek takipçileriyle de paylaştı.

İlgili Sayfalar: Playlist