Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Asena Bayıldı

Asena Bayıldı

Kıbrıs’ta sahneye çıkan Asena, performansının ardından gazetecilere röportaj verdiği sırada bayıldı. Tansiyonu düşen ünlü oryantal, doktor müdahalesiyle kendine geldi.

08.07.2013 06:43

Kıbrıs’ta sahneye çıkan Asena, performansının ardından gazetecilere röportaj verdiği sırada bayıldı. Tansiyonu düşen ünlü oryantal, doktor müdahalesiyle kendine geldi.ASENA, önceki akşam Kıbrıs’taki Savoy Ottoman Otel’de dans etti. Sahneye 24 yaşındaki genç tasarımcı Semih Doğruer’in tasarladığı kostümle çıkan ve yaklaşık bir saat performans sergileyen Asena, daha sonra basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ancak soruları yanıtlarken birden fenalaştı. Baygınlık geçiren ünlü oryantalin yardımına koruması koştu.

Haber ile ilgili metin girin!.Korumasının kucaklayarak kulisine götürdüğü Asena, doktor müdahalesiyle kendine geldi. Otel çalışanlarına ve konuklara telaşlı dakikalar yaşatan oryantalin sahne öncesi yemek yemediği ve röportaj sırasında tansiyonu düştüğü için bayıldığı öğrenildi. Haber ile ilgili metin girin!.Kelebek/Ebru Esen Turgud
Yorumlar | 0
üye profil