Aref izleyenleri büyüleyecek!

Aref izleyenleri büyüleyecek!
Yayınlanma Tarihi: 19.01.2018 22:05 | Değiştirme Tarihi: 20.01.2018 12:30

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performanstan sonra 100 milyonları etkilemeyi başaran Aref, Photon gösterisi ile sahne alıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performanstan sonra 2011 ve 2012 yılında Sihirbazlık dünyasının Oscar’a eşdeğer Merlin Ödüllerinden “Dünyanın en ekstrem sihirbazı”ödülünü alan ve 100 milyonları etkilemeyi başaran Aref Ghafouri, 26 Ocak'ta Photon gösterisi ile Bostancı Gösteri Merkezi'nde!

Haber ile ilgili metin girin!.

Photon gösterisi "Gelmemiş zamanın gösterisi" olarak adlandırılan yaklaşık 1 milyon dolarlık dev prodüksiyonu ve izleyenleri sürekli şaşırtacak sürprizleri ile Avrupa'nın ve Ortadoğu'nun en büyük ve farklı illüzyon gösterisi olmaya aday bir canlı sahne performansıdır.

 

Aref Ghafouri'nin etkili sunumu ve 2 tır dolusu dekoru ile uluslararası standartlarda bir gösteri olan Photon, içerdiği gösteri çeşitliliği bakımından da, seyirciyi kendine bağlayan oldukça sıradışı bir sahne performansıdır. Aref Ghafouri'yi zihinsel olarak yanıltabilen konukların 5.000 TL'ye kadar nakit para ödülü kazanabildiği ve anında kendisine ödenen tek sahne gösterisi de Photon'dur. 

 

İçerdiği interaktiv gösteriler ile sahneye rastgele seçilecek seyircilerin sahnede yaşayacakları müthiş deneyim her bir izleyici için özel ve unutulmaz olacaktır. En önemlisi de gösterinin her an sürprizlere açık olan yapısı sayesinde izleyicinin de gösterinin bir parçası olduğu bu olağandışı deneyimi yaşayan herkesin haftalarca konuşacağı ve hayranlık duyacağı bu performansa "Show of the future" yani (geleceğin sahne gösterisi) denilmektedir. 

 

Unutamayacağınız sıradışı bu deneyimi ilk siz yaşayacak ve uzun yıllar sevdiklerinize anlatacaksınız. 7 yaşındaki izleyicisinden 70 yaşındakine kadar herkesi büyük bir ilgi ile sahneye bağlayacak bu performansa bekleniyorsunuz.