Aracıyla giden şoke oldu! Kaputundan yılan çıktı...

Bursa'dan İzmir'e giden Koray Fırıncıoğulları isimli bir vatandaş seyir halindeyken büyük bir şok yaşadı. Otobanda arabasıyla giderken kaputundan yılan çıktığını gören vatandaş, itfaiye ekiplerine haber verdi. Kaputun içinde arama yapan ekipler yılanı bulamadı. Fakat 3 gün sonra yılan yine kaputtan dışarı çıktı ve vatandaş arabasını tamirciye götürdü. Yılanı arama çalışmaları sürmeye devam ediyor. 

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2020 17:26
Değiştirme Tarihi: 14.10.2020 17:26
Aracıyla giden şoke oldu! Kaputundan yılan çıktı...

İzmir’den Bursa’ya bir yakınını ziyaret etmek için gelen Koray Fırıncıoğulları ve babası Remzi Fırıncıoğulları, İzmir’e dönmek için geçen pazartesi günü otomobiliyle yola çıktı. Fırıncıoğulları otomobiliyle seyir halindeyken, Karacabey ilçesine geldiğinde kaputtan yılan çıktığını gördü. Yılanı gören Fırıncıoğulları, otomobilini yol kenarına çekince, yılan tekrar kaputa girdi. Bunun üzerine Fırıncıoğulları, Karacabey İtfaiyesi’ne giderek, durumu bildirdi. İtfaiye ekipleri, otomobilde yaptığı aramada yılanı bulamadı. Fırıncıoğulları, yılanın yolda otomobilinden düştüğünü varsayarak, İzmir’e doğru tekrar yola çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YILAN YİNE BULUNAMADI

Koray Fırıncıoğulları, Manisa’ya geldiğinde yılanın tekrar kaputtan çıktığını gördü. Otomobili yolun kenarına çeken Fırıncıoğulları, otomobilin motor kısmında bir arama daha yapmasına rağmen, yılanı bulamadı. Daha sonra yoluna devam eden Koray Fırıncıoğulları, İzmir’e geldiğinde otomobilin motor arızası verdiğini fark etti. Fırıncıoğulları, otomobilini dün tamirciye götürdü. Tamircinin otomobilde yaptığı incelemede vals bağlantısının koptuğu belirlendi. Ancak yılan, yine bulunamadı.

YILANI TEKRAR GÖRDÜ

Bugün sabah saatlerinde tekrar otomobiliyle yola çıkan Koray Fırıncıoğulları’nın babası Remzi Fırıncıoğulları, yılanın tekrar kaputtan çıktığını gördü. Otomobili durduran Remzi Fırıncıoğulları, Narlıdere İtfaiyesi’ne giderek, ekiplerden yardım istedi. İtfaiye ekipleri, yılanı bulabilmek için, çalışma başlattı.

DHA

Etiketler: yılan - bursa - araba - kaput