Aracına aldığı kadına dehşeti yaşattı: Sabaha karşı 03.00 sıralarında...

Antalya'nın Kepez ilçesinde 29 yaşındaki P.K. isimli kadın, sabaha karşı 'Evine bırakayım' diye aracına davet eden sürücünün cinsel saldırısına uğradığını iddia ederek şikayette bulundu. Polis ekipleri, şüpheliyi bulmak için çalışma yürütüyor.

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2021 15:10
Değiştirme Tarihi: 08.10.2021 15:10
Aracına aldığı kadına dehşeti yaşattı: Sabaha karşı 03.00 sıralarında...

Sabah saatlerinde, Kepez ilçesi Şelale Mahallesi'nde devriye gezen ekip otosunu durduran P.K. cinsal saldırıya uğradığını ve darp edildiğini söyledi. 

P.K, polise verdiği ifadesinde "Saat 03.00 sıralarında, Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde taksi beklerden 1.70 boylarında, kilolu, gür sakallı, esmer tenli bir şahıs beni arabaya davet etti. Ben binmek istemedim. Bir süre sonra yeniden yanıma gelerek 'Benden sana zarar gelmez. Gideceğin yere bırakayım' dedi. Bunun üzerine araca bindim. Bir süre sohbet ederek ilerledikten sonra Kepez bölgesinde ormanlık alana götürdüğünü fark ettim. İlişkiye girmek istediğini söyledi, ben de istemediğimi belirttim. Bunun üzerine tişörtümü çıkarmaya çalıştı. Başaramayınca elektrikli şok aletiyle baş bölgeme iki kez elektrik verdi. Ben de yüzüne biber gazı sıktım. Beni yerde sürükleyip, elimden telefonumu aldı" diye konuştu.

P.K., içinde 1000 lira parası ile kartlarının bulunduğu çantasının da araçta kaldığını söyledi.. 

P.K., Kepez Devlet Hastanesi'ne götürülerek, tedaviye alındı. Polis, olay sonrası kaçan şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA