AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri açıklandı mı? MEB'den açıklama geldi...

Açıköğretim Lisesi (AÖL) yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleriyle ilgili, internet üzerinden araştırmalar sürmeye devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle AÖL 1. dönem sınavlarının ertelenmesinin ardından kayıt yenileme ve yeni kayıt işlemleri de ertelenmişti. Binlerce Açıköğretim Lisesi öğrencisi AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihlerini merak ediyor. Peki, AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri açıklandı mı?

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2021 10:50
Değiştirme Tarihi: 06.01.2021 10:50
AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri açıklandı mı? MEB'den açıklama geldi...

AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri açıklandı mı? Sorusunun yanıtını merak eden binlerce AÖL öğrencisi, konu hakkında sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gelen açıklama sonrasında, AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri açıklandı mı merak edilmeye başladı. İşte detaylar.

AÖL KAYIT YENİLEME TARİHLERİ İÇİN MEB'TEN AÇIKLAMA

MEB tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

“2020 / 2. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belirlenerek en kısa sürede paylaşılacaktır.Açık Öğretim Lisesi ile ilgili tüm bildirimler için web sitemizi takip etmeniz önemle rica olunur. Resmi kaynaklar haricinde yapılan bilgi ve belge paylaşımlarına itibar etmeyiniz!” denildi.