AÖF yaz okulu sınavı ne zaman hangi gün yapılacak? İşte AÖF yaz okulu kayıt takvimi

AÖF yaz okulu sınavı ve kayıt takviminin hangi tarihlerde yapılacağını merak eden Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, internet üzerinden konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. AÖF yaz okulu kayıtlarını yaptırarak zayıf derslerini vermek isteyen öğrenciler, yaz okulu sınavının ne zaman yapılacağını merak ediyor. Peki, AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? AÖF yaz okulu kayıtları hangi tarihlerde yapılacak?

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2021 15:11
Değiştirme Tarihi: 06.07.2021 15:11
AÖF yaz okulu sınavı ne zaman hangi gün yapılacak? İşte AÖF yaz okulu kayıt takvimi

AÖF yaz okulu sınavı ne zaman sorusunun yanıtı, binlerce Açık Öğretim Fakültesi öğrencisinin merak edip araştırdığı konular arasında yer alıyor. AÖF yaz okulu sınavına girip zayıf derslerini vermek isteyen öğrenciler, Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamayı merak ediyor. Peki, AÖF yaz okulu sınavı ne zaman hangi gün yapılacak?

Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2020-2021 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt ve sınav tarihlerinde güncelleme yapıldı.

Buna göre, 2020-2021 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıtları 5-9 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Yaz Okulu Sınavının da 4 Eylül 2021 tarihinde yüz yüze yapılması planlanmakta. Bu kapsamda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.