AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi tarih verdi mi?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı, binlerce Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi tarafından sorgulanan konular arasında yer alıyor. Anadolu Üniversitesi İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencilerinin katılım sağladığı yaz okulu sınavlarının tamamlanmasının ardından sonuçların açıklanacağı tarih merak edildi. Peki, AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi tarih verdi mi?

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2021 16:16
Değiştirme Tarihi: 08.09.2021 16:16
AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi tarih verdi mi?

4 Eylül tarihinde tamamlanan AÖF yaz okulu sınavlarının ardından sonuçların açıklanacağı tarih büyük bir merakla araştırılıyor. Sınavın ardından, AÖF Yaz Okulu Sınav Soruları Anadolum eKampüs üzerinden erişime açıldı. Peki, AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi tarih verdi mi?

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK? 

AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair henüz net bir bilgi yok. Konuya dair ayrıntılar belli oldukça haberimizde yer vereceğiz.

Sınav sonuçlarının bu hafta açıklanması ön görülüyor.

Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacaktır. Başarı notu alt sınır değeri 35’tir. Başarı notu alt sınırın altında olan öğrencilere FF harf notu verilir.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK

AÖF YAZ OKULU GEÇME NOTU KAÇ OLACAK? 

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre; sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacaktır.

Başarı notu alt sınır değeri 35’tir. Başarı notu alt sınırın altında olan öğrencilere FF harf notu verilir.