AÖF sınav yerleri açıklandı mı? AÖF güz dönemi sınavları ne zaman? Sınavlar yüz yüze mi online mı?

AÖF sınav yerleri belli oldu mu öğrenciler tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Açık Öğretim güz dönemi sınavlarına çok az bir zaman kaldı. Merak edilen bir diğer konu ise AÖF sınavları yüz yüze mi online mı olacak sorusu. İşte 2021-2022 AÖF sınav tarihleri ve giriş yerleri sorgulama…

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 17:49
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 17:49
AÖF sınav yerleri açıklandı mı? AÖF güz dönemi sınavları ne zaman? Sınavlar yüz yüze mi online mı?

Eğitimini Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde sürdüren öğrenciler, güz dönemi sınavlarına hazırlıklarını sürdürüyor. Önümüzdeki hafta sonu yapılacak AÖF güz dönemi öncesinde öğrenciler, sınav giriş yerlerinin açıklanmasını bekliyor. Peki, AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? AÖF güz dönemi sınavı ne zaman? Sınavlar online mı olacak? İşte detaylar…

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI MI?

AÖF sınav yerleri, sınav giriş belgesi ile belli olacak. Öğrenciler, AÖF sınav yerlerinin söz konusu sınava bir hafta kala ne zaman açıklanacak merak ediyor. Henüz yayınlanmayan giriş belgesinin yayınlanması ve sınav yerlerinin açıklanması önümüzde hafta bekleniyor.

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ SORGULAMA EKRANI

AÖF SINAVLARI NE ZAMAN?

Açık Öğretim Fakültesi, 2021-2022 eğitimi dönemi sınav takvimi, üniversite tarafından açıklandı. Buna göre AÖF güz dönemi vize sınavları, 27-28 Kasım tarihlerinde yapılacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

AÇIK ÖĞRETİM SINAVI ONLİNE MI YAPILACAK?

Vaka sayılarının seyrine göre netleşecek sınavın yüz yüze olup olmayacağı ise henüz belli değil. Pandemiye dair yasakların kalkması ve yüz yüze eğitime geçilmesi nedeniyle AÖF sınavlarının da yüz yüze yapılması bekleniyor. Fakat vaka sayılarında beklenen düşüşün olmaması nedeniyle online olma ihtimali var.

İlgili Sayfalar: Playlist