AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak? İşte AÖF final sınavı tarihleri

AÖF final sınavı tarihlerinin ne zaman olduğu, birçok Açıköğretim Fakültesi öğrencisi tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, bünyesinde yer alan öğrenciler için, AÖF final sınavı tarihlerini açıkladı. Peki, AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak? İşte AÖF final sınavı tarihleri.

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 15:42
Değiştirme Tarihi: 13.01.2021 15:42
AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak? İşte AÖF final sınavı tarihleri

AÖF güz dönemi final tarihleri için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde eğitim hayatlarını sürdüren birçok öğrenci, AÖF final sınavı tarihlerini merak ediyor. AÖF final sınavı tarihleri yapılan açıklama sonrası belli oldu. Peki, AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak? İşte AÖF final sınavı tarihleri.

AÖF SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin çevrim içi yapılacak güz dönemi dönem sonu sınavlarının tarihleri belirlendi.

Rektörlükten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli öğrencilerimiz, Açıköğretim Sistemi güz dönemi dönem sonu sınavları 1. yarıyıl dersleri ve 5. yarıyıl fark dersleri için 16-17-18 Ocak 2021, 3, 5 ve 7. yarıyıl dersleri için 23-24-25 Ocak 2021 tarihlerinde çevrim içi ortamlarda yapılacaktır."

Açıklamada, Açıköğretim Sistemi ile ilgili soru ve taleplerin http://aosdestek.anadolu.edu.tr adresinden ilgili birimlere iletilebileceği bildirildi.