Antre Gourmet artık online satışta!

Antre Gourmet artık online satışta!

Yenilenen kurumsal kimliği ile Antre Gourmet Shop'un birbirinden özel peynirleri ve geleneksel gıda ürünleri, www.antregourmet.com ile tüm Türkiye'de!

16 yıldır Türkiyenin her bölgesinden özenle seçilen üreticilerin ürünleri yüksek kalite ve standart ile tüm Türkiye ile buluşuyor. 

Antre Gourmet, yöresel Türk peynirlerini kentli kültürle buluşturma hedefiyle 2000 yılında kuruldu. Türkiye’nin peynir çeşitliliğini sunan mağaza konsepti ile yiyecek sektöründe yerel üretim, yerinden ürün temasının ilk noktası oldu. 2003 ve 2016 yılları arasında Hürriyet gazetesi tarafından “En iyi peynir satış mağazası ve şarküteri” ler arasında yerini aldı.

Antre Gourmet, Türkiye’nin peynirlerini sadece kendi bölgesinden, peyniri iyi bilen geleneksel yapıyı koruyan küçük üretici ailelerinin üretimlerinden seçerek, sürdürülebilir yapıyı kurma yolunda yerel ve geleneksel ürünleri değerli hale getiren çalışmalarını sürdürmüştür. Antre Gourmet Cihangirdeki satış mağazası ile perakende, toptan satış kolu ile beşyıldızlı otel ve restaurantlara Anadolu’nun birbirinden değerli ürünlerini sunmaktadır.

Online satış hizmeti başladı: www.antregourmet.com
Şimdi tüm bu hizmetlerin yanına tüm Türkiye’ye ürün gönderimini sağlayacak online satış sistemi ile www.antregourmet.com‘u eklemiştir. Antre Gourmet, Türkiye’nin her bölgesinden tedarik ettiği geleneksel peynir çeşitliliğinin yanında, Anadolu’yu en iyi anlatan özel üretim gıda ürünlerinin de İstanbul'daki ilk temsilcisidir.

Antre Gourmet çatısı altındaki ürünlerin tamamı koruyucu, boya içermeksizin  geleneksel yöntemler ile  katkısız olarak üretilmektedir. Tüm üreticiler üretim izin belgesi ve çeşitli kalite belgelerine  (İSO9000, İSO22000,İSO9001) sahip, hijyen kurallarına uygun koşullarda üretim yapmaktadır.

Ürünler Antre Gourmet’in deposuna ulaştıktan, nihai tüketiciye ulaştığı ana kadar tüm süreç yönetimi gıda mühendisi kontrolunde bir laboratuar titizliğinde yürütülmektedir. Tarım bakanlığı tarafından denetlenen, paketleme izin belgesine sahip Antre Gourmet Deposu, internet üzerinden satışlarının toplam kalitesinin sağlandığı noktadır. 

Görüntülenme : 104 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 11:50:05

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin