Antalya'daki yoğun yağış sonrası mahsur kalan kadın öğretmeni polis ekipleri kurtardı

Antalya'daki yoğun yağış sonrası mahsur kalan kadın öğretmeni polis ekipleri kurtardı
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 20:18 | Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 20:18

Antalya'daki aşırı yağış sonrası taşan Acısu Deresi'nden aracıyla geçmek isteyen kadın öğretmen mahsur kaldı. Büyük korku yaşayan kadının imdadına polis ekipleri yetişti.

Antalya’da bir kadın öğretmen, otomobiliyle aşırı yağış nedeniyle taşan Acısu Deresi’nden geçmek isterken suda mahsur kaldı. Büyük korku yaşayan öğretmenin yardımına polis ekipleri koştu.Antalya’da sağanak yağış etkisini devam ettiriyor. Dün gece yarısından itibaren etkisini arttıran sağanak yağış Serik ilçesinde yüzlerce dönüm ekili alanın sular altında kalmasına neden oldu.

Kadriye Mahallesin’nde çilek seraları su altında kaldı. Üretici olgunlaşan çileklerini su taşkınından kurtarmak istese de başarılı olamadı. Aşırı yağış nedeniyle Belek Mahallesi’ndeki Acısu Deresi de taştı. Serik Belediyesi ve Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri dere üzerindeki köprüyü araç ve yaya trafiğine kapattı.

Polis şerit çektiği yolda megafondan sık sık sürücüleri köprüyü kullanmamaları konusunda uyardı. Dere suyunda çok sayıda arı kovanının da sürüklendiği görüldü.