Antalya'da şaşırtan olay! 'Tuvaletini yapıp üstüne yatıyor'

Antalya Muratpaşa’daki Demirciler Çarşısı'nda bankta çıplak yatan kimliği belirsiz kişi, esnafın çabası sonrası Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne ait bir tesise yerleştirildi. Esnaflardan biri, "Bu kişi üzerini ve çevreyi kirletiyor. Tuvaletini yapıyor ve üzerinde yatıyor" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 16:22
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 16:22
Antalya'da şaşırtan olay! 'Tuvaletini yapıp üstüne yatıyor'

Çarşı esnafı, 5 gündür bölgede olan söz konusu şahıs hakkında polis, zabıta ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, kimliği belirsiz şahsın yüzüne maske takarken, vatandaşlar da tişört giydirdi. Ekipler, şahsı barınması için Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne ait bir tesise yerleştirdi. 

"ÇIPLAK GEZİYOR"

Çarşı esnaflarından Özen Bıçakçılar, "Yaklaşık 5 gündür çalmadık kapı bırakmadık. Sadece polis  ilgilendi. Erkek şahıs çıplak bir şekilde burada geziyor. Üzerini ve çevreyi kirletiyor. Tuvaletini yapıyor ve üzerinde yatıyor. Daha sonra buradan geçen yerli ve yabancı kişiler fotoğrafını çekiyor. Kendi elimizle dünyaya rezil olduk. Şehrin merkezinde böyle bir rezillik yaşanıyor. Kimse elini taşın altına sokmuyor" diyerek durumu anlattı. 

(DHA)