Antalya'da rezalet olay! Ayaklarını hortumla bağlayıp köpeğe tecavüz eden sanık hakkında karar verildi

Antalya'da yaşanan rezalet olay büyük tepki çekti. Arka 2 ayağını hortumla bağlayıp yavruları olan köpeğe tecavüz ederken görüntülenen Halil Y. (71) gözaltına alındıktan sonra para cezasıyla serbest bırakıldı.

Yayınlanma Tarihi: 16.08.2020 15:55
Değiştirme Tarihi: 16.08.2020 15:57
Antalya'da rezalet olay! Ayaklarını hortumla bağlayıp köpeğe tecavüz eden sanık hakkında karar verildi

Antalya'da 2 yavrusu bulunan köpeğin arka ayaklarını hortumla bağlayıp tecavüz eden Halil Y. (71) gözaltına alınmıştı. Köpeğe tecavüz eden Halil Y. (71), gözaltına alındıktan sonra savcılık tarafından para cezası uygulanarak serbest bırakıldı.

KÖPEK KORUMAYA ALINDI

Cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde köpeğin arka ayaklarını hortumla bağlayan Halil Y.'nin köpeğe yerde tecavüz ettiği görüldü. Köpek hayvanseverler tarafından korumaya alınarak barınağa teslim edilirken, Halil Y.'den mahalle sakinleri de şikayetçi oldu. Daha önce de benzer olaylardan dolayı şikayetçi olduklarını anlatan mahalleli, Halil Y.'nin mahallede yaşamasına izin vermeyeceklerini, gerekli her yere şikayette bulunacaklarını söyledi.

SAVCILIKTAN SERBEST KALDI

Gözaltına alınmasının ardından hakkında düzenlenen evrakla birlikte savcılığa sevk edilen Halil Y., bugün sabah saatlerinde nöbetçi savcılıkta ifade verdi. Halil Y., para cezası uygulanarak serbest bırakıldı.

Etiketler: antalya - Köpek - tecavüz