Antalya'da korkunç cinayet! Eski eşini ormanlık alanda boğazını keserek öldürdü

Son dakika haberine göre Antalya'da boşandığı eşi Neslihan Yılmaz ile çocukların velayeti yüzünden anlaşamayan Anıl Kahraman, ormanlık alanda 2 çocuğunun annesini, boğazını keserek katletti. 

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2020 13:10
Değiştirme Tarihi: 03.11.2020 13:10
Antalya'da korkunç cinayet! Eski eşini ormanlık alanda boğazını keserek öldürdü

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde dün gece yarısı korkunç bir cinayet işlendi. Kundu ormanlık alanında olduğunu söyleyen bir kişi 112 Acil Servisi'ni arayarak eşini öldürdüğünü itiraf etti. Telefonun ucundaki kişi, eşinden boşanan Anıl Kahraman'dı...

Eşini katleden Anıl Kahraman daha sonra eski kayınbiraderi İsmet Yılmaz'ın yaşadığı eve giderek, 'Sizin yapamadığınızı ben yaptım' diyerek cinayeti burada da itiraf etti. 

Gözaltına alınan Anıl Kahraman ilk ifadesinde, 8 ve 9 yaşlarındaki çocuklarının velayeti nedeniyle sürekli eşi Neslihan Yılmaz ile tartıştıklarını, cinayeti de bu nedenle işlediğini söyledi. 

Benzer açıklama da Neslihan Yılmaz'ın ağabeyi İsmet Yılmaz'dan geldi. Yılmaz, kardeşiyle eski eniştesinin 6 yıl önce boşandıklarını belirtti.

Ayrıca olay nedeniyle büyük bir şok yaşadığını söyleyen İsmet Yılmaz, “Anıl, kız kardeşimle konuşmak için dün Adapazarı’ndan Muratpaşa ilçesi Çağlayan Mahallesi’ndeki evimize geldi. Çocukların velayetine ilişkin karar vereceklerdi. ‘Evde konuşun’ dedim. Çocuklar etkilenmesin diye ‘yarım saatliğine çıkalım, dışarıda konuşalım’ dediler. Gece yarısı tekrar eve gelen Anıl, bana ‘kardeşimi öldürdüğünü söyledi. Çok üzgünüm” dedi.

Yapılan otopsinin ardından Neslihan Yılmaz’ın cenazesi Uncalı Mezarlığı’nda toprağa verilmek üzere morgdan alındı.