Antalya'da kaçan hırsıza uçan tekmeli müdahale: O anlar kamerada

Antalya'da bir marketten hırsızlık yaptıktan sonra kaçmaya çalışan kişi, durumu fark eden bir gençler tarafından durduruldu. Hırsızın peşinden koşan bir genç, uçan tekme atarak onu durdurmayı başardı. İsminin Çiyager Parıltı olduğu öğrenilen genç, ' “O da ben de hareket ediyordum. Tam vuramadım ama yine de engelledim. Allah’tan adamın çarptığı cam kırılmadı. Camda kırılsaydı iyilik yapacağız derken 2-3 bin TL zarara girecektik” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2020 15:36
Değiştirme Tarihi: 27.11.2020 15:36

Antalya Muratpaşa'da dün akşam saaatlerinde bir markette hırsızlık yaşandı. Marketten çıkan hırsız koşarken, dışarıda oturan Rasim Torlak, Ramazan Karakaş ve Çiyager Parıltı durumu fark etti ve arkasından koşmaya başladı.

Hırsızın kaçtığını gören Çiyager Parıltı, uçan tekmeyle şahsı etkisiz hale getirdi. Daha sonra hırsızı kolundan tutan Parıltı, kaçmasına izin vermedi. Market çalışanları ve vatandaşlar hırsızı darp etmeye başlayınca Parıltı, bu kez de hırsızı kalabalığın elinden aldı. Marketten kaşar, içecek ve gıda maddesi çalan hırsız ise polis ekiplerine teslim edildi.

OLAY ANI KAMERADA

Yaşananlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansırken, görüntülerde gençlerin gelen sese dönüp bakması, Çiyager Parıltı’nın kaçan hırsıza uçan tekme atması görüldü. Hırsıza, vatandaşların tepki gösterdiği anlar da kameraya yansıdı.