Antalya'da iğrenç olay! Sahilde yürüyüş yapan kadına cinsel saldırı...

Antalya'nın Finike ilçesinde yaşanan olay şaşkınlık yarattı. Sahilde yürüyüş yapan 39 yaşındaki bir kadın, kimliği belirsiz bir kişi tarafından cinsel saldırıya uğradığını öne sürdü. Yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yayınlanma Tarihi: 23.08.2020 15:31
Değiştirme Tarihi: 23.08.2020 15:31
Antalya'da iğrenç olay! Sahilde yürüyüş yapan kadına cinsel saldırı...

Antalya'da yaşanan iğrenç olay sonrası ekipler soruşturma başlattı. Antalya'nın Finike ilçesinde sahilde yürüyüş yapan kadına, arkasından yaklaşan kişi cinsel saldırıda bulundu. Yaşanan olay sonrası şoka giren kadın polis karakoluna gitti ve şikayetçi oldu.

OLAY NASIL YAŞANDI?

Olay, dün saat 20.30 sıralarında, Finike'nin Hasyurt sahilinde meydana geldi. A.E. adlı kadın yürüyüşe çıktığı sırada, iddiaya göre, kendisini takip eden kimliği belirsiz kişi, arkasından gelerek ağzını kapadı. Şüpheli, daha sonra kadını yol kenarında bulunan yaklaşık 3 metre derinlikteki çukur alana sürükledi ve burada cinsel saldırıda bulundu.

Olayın ardından şüpheli, kaçarken, A.E. de 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp, cinsel saldırıya uğradığını söyledi. A.E., ihbar telefonunda korktuğu için hemen başını kaldıramadığını, beyaz gömlekli, siyah pantolonlu ve kirli sakallı olduğunu fark edebildiği şüphelinin yüzünü tam göremediğini söyledi.

İhbarın ardından A.E. iç beden muayenesi için hastaneye sevk edildi. Nöbetçi savcılık, olayla ilgili soruşturma başlattı.