Antalya'da günlerdir aranan iş insanı Mohammed Mekki otomobilinin bagajında ölü bulundu

Kurban bayramında Antalya'da ortadan kaybolan ve günlerdir kendisinden haber alınamayan Cezayirli iş insanı Mohammed Mekki, otomobilinin bagajında ölü bulundu. Mekki'nin cansız bedeni üzerinde 20'den fazla kesici alet izi olduğu belirtilirken, cinayetin çözülmesi için geniş çaplı bir araştırmanın başlatıldığı kaydedildi. 

Yayınlanma Tarihi: 14.08.2020 12:28
Değiştirme Tarihi: 14.08.2020 12:28
Antalya'da günlerdir aranan iş insanı Mohammed Mekki otomobilinin bagajında ölü bulundu

Antalya'da kaybolan ve günlerdir kendisinden haber alınamayan Cezayirli iş insanı Mohammed Mekki, Konyaaltı ilçesindeki Sarısu Mahallesi 150 Sokak'taki bir sitenin otoparkındaki otomobilinin içinde ölü halde bulundu.

Gece 00.30 sıralarında bir otomobilin bagajından kan aktığını ve ağır koku geldiğini fark eden vatandaşlar durumu sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarın ardından bölgeye polis ekipleri de intikal etti. 

Ekipler, otomobilin, kayıp iş insanı Mohammed Mekki'ye ait olduğunu belirledi ve yapılan inceleme sonucu bagajda Mekki'nin çarşafa sarılı cansız bedeni bulundu.

CESET PARÇALANMAYA YÜZ TUTMUŞ

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde olması nedneiyle Mekki'nin cansız bedeninin parçalanmak üzere olduğu ifade edilirken, Savcı'nın verdiği talimat doğrultusunda otomobil Antalya Emniyet Müdürlüğü otoparkına götürüldü.

İLK İNCELEME: 20'DEN FAZLA KESİCİ ALET İZİ

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı ilk inceleme sonucunda Mekki'nin göğsünde ve kollarında 20'den fazla kesici alet iziine rastlanıldığı ifade edildi.  

Antalya Emniyet Müdürlüğü, korkunç cinayeti aydınlatmak için geniş çaplı bir araştırma başlattı. Mohammed Mekki'nin bağlantı kurduğu tüm kişilerin araştırıldığı belirtildi. 

Öte yandan hayatını kaybeden Mohammed Mekki'nin acılı eşi Sarah Deramch Mekki, olay sonrası yaptığı açıklamada, evlerini kiralaması için verdikleri site işletmecisi E.A.'dan şüphelendiklerini ifade etti. 

Kaynak: DHA