Antalya'da feci olay! Falezlerde fotoğraf çektirmek istedi 35 metreden düştü

Antalya Muratpaşa'da arkadaşıyla birlikte bir süre gittiği parkta vakit geçiren ve sonrasında bu parktaki çitleri geçerek falezlerde fotoğraf çektirmek isteyen 31 yaşındaki Olesia Suspitsina feci şekilde yaşamını yitirdi.

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2020 09:43
Değiştirme Tarihi: 28.04.2020 09:43
Antalya'da feci olay! Falezlerde fotoğraf çektirmek istedi 35 metreden düştü

Antalya Muratpaşa'da saat 21.00 sıralarında korkunç bir olay yaşandı. 31 yaşındaki Olesia Suspitsina arkadaşıyla birlikte Fener Mahallesi Eski Lara Caddesi'nde bulunan bir parka gidip orada birlikte vakit geçirdi. Kazakistan uyruklu olduğu öğrenilen Olesia, parkta vakit geçirdikten sonra buradaki çitleri aşarak 35 metre yüksekliği bulunan falezlere geçti ve fotoğraf çektirmek istedi. Feci olay işte tam oalrak burada yaşandı. Genç kadın, poz verdiğ sırada dengesini kaybetti ve falezlerden aşağı denize doğru uçtu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Arkadaşının fotoğrafını çektiği sırada dengesini kaybeden kadın, 35 metre yükseklikten denize düştü. Suspitsina’nın düştüğünü gören arkadaşı durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine çok sayıda ekip yönlendirilirken, deniz polisi ise denizde arama çalışmalarına başladı. Arkadaşının Suspitsina’nın düştüğü yeri tarif etmesiyle, deniz polisi kadını buldu. Bota çıkarılan Suspitsina’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Botla Kaleiçi Yat Limanı’na getirilen kadının cansız bedeni üzerinde polis ekipleri incelemede bulundu. Suspitsina’nın cansız bedeni Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, düştüğü sırada yanında olan arkadaşı ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Suspitsina’nın düşmenin etkisiyle sol bacağı, çenesi ve kaburgalarında kırıklar olduğu öğrenildi.

DHA