Antalya'da 5 kişiye kavga edip sosyal mesafeyi ihlal ettikleri için ceza kesildi, vali şaştı kaldı

Antalya'da 5 kişiye koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sosyal mesafe kuralını ihlal edip kavga ettikleri için 3 bin 150'şer lira ceza kesildi. Konuya dair açıklama yapan Antalya Valisi, büyük şaşkınlık yaşadığını ifade ederek, 'Zaten çok az insanız sokakta. Nasıl birbirlerini bulup kavga ediyorlar ona şaşmak lazım" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 12:49
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 12:49
Antalya'da 5 kişiye kavga edip sosyal mesafeyi ihlal ettikleri için ceza kesildi, vali şaştı kaldı

Antalya'da kavgaya karışan 5 kişiye sosyal mesafe kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 3 bin 150'şer lira ceza kesildi. Vali Münir Karaloğlu, "Kavgaya karışan 5 kişiye 3 bin 150'şer lira ceza kesin dedim. Zaten çok az insanız sokakta. Nasıl birbirlerini bulup kavga ediyorlar ona şaşmak lazım" dedi.

Vali Münir Karaloğlu, dün Antalya'da 5 kişinin kavgaya karıştığını, sosyal mesafe kuralını ihlal ettikleri için gerekli cezaların kesilmesi için talimat verdiğini söyledi.

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu olarak bu konuda kararlarının olduğunu vurgulayan Karaloğlu, "Kavgaya karışan 5 kişiye 3 bin 150'şer lira ceza kesin dedim. Zaten çok az insanız sokakta, nasıl birbirlerini bulup kavga ediyorlar ona şaşmak lazım." dedi.

Karaloğlu, alınan her karara harfiyen uyulacağını bildirdi.

AA