Antalya'da 4 kadın, 1 kadını tekme tokat dövdü!

Antalya’da 4 kadın, 35 yaşındaki Seda K.'yı aralarına alarak tekme tokat dövdü. Olayın şokunu yaşayan Seda K., kendisine saldıranları tanımadığını belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2020 12:38
Değiştirme Tarihi: 13.10.2020 12:39
Antalya'da 4 kadın, 1 kadını tekme tokat dövdü!

Antalya Muratpaşa'da yaşanan olayda, 4 kadın tarafından dövülen Seda K., kendisine saldıran kadınları tanımadığını, bu kişilerle daha önce de benzer olaylar yaşadıklarını belirtti. Seda K., bu kadınların, evin yan tarafını temizleyen annesine laf atınca dışarı çıktığını, sonrasında 4 kadının kendisine ve annesine saldırdığını anlattı. 

"BİR ANDA 4 KİŞİ OLDULAR"

Seda K., olayı şu sözlerle anlattı: “Yoldan geçen kadınlardan biri, anneme beslediğimiz köpeklerle ilgili bir şeyler söyledi, fakat o esnada yolda köpek bile yoktu. Bu kişiler daha önce de bizimle uğraşıyordu. Bıçaklı, sözlü saldırılarının yanında tehditkâr konuşuyorlardı. Annemin 'Yeter artık, yeter artık' dediğini duyunca ben de dışarı çıktım. Sonra bu kişiler bir anda 4 kişi oldular ve birbirimize girdik."

"KOLUMDAN ISIRDILAR"

Kavga sırasında kolundan ısırıldığını da belirten Seda K., “Bana darpta bulundular. Ben de şikayetçi oldum. Hayvanlarla ilgili sorun yaşıyormuş gibi yapıp, bizimle uğraşıyorlar. Biz bunlarla uğraşmaktan yorulduk. Sürekli tehdit ya da sözlü bir şekilde kışkırtıyorlar" dedi. 

(DHA)