Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yoğun bakıma alındı

Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitten Böcek'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Doktoru tarafından yapılan açıklamada, "Covid sürecinde akciğer dokusunda oluşan tahribat nedeniyle yoğun bakım koşullarında, takip ve tedavileri devam etmektedir." denildi.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 16:48
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 16:48
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yoğun bakıma alındı

Koronavirüse yakalandığı belirtilen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in tedavisinin yoğun bakım altında devam edildiği belirtildi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Doktor Özgün Güngör, yaptığı açıklamada, Böcek’in 8 Eylül Salı günü itibarıyla kan değerlerinde düzelme, PCR testinde negatifleşme ve antikor testlerinde pozitiflik saptandığını bildirdi.

TEDAVİSİ YOĞUN BAKIMDA YAPILIYOR

Güngör, Böcek'in son durumuyla ilgili, "Koronavirüs sürecinde akciğer dokusunda oluşan tahribat nedeniyle yoğun bakım koşullarında, takip ve tedavileri devam etmektedir." bilgisini paylaştı.

Açıklamada, "Bu sürecin her aşamasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Özlenen Özkan ve öğretim üyeleri, her türlü tıbbi ve sosyal desteği sunmuşlardır." denildi.