Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in son koronavirüs testi negatif çıktı

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in, yapılan son PCR testi negatif çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 12.09.2020 12:30
Değiştirme Tarihi: 12.09.2020 13:24
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in son koronavirüs testi negatif çıktı

Koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile son dakika gelişmesi yaşandı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Başkan Böcek'in durumunun stabil olduğu, son kontrol PCR testinin ise negatif çıktığı açıklandı.

Antalya BŞB sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu şekilde:

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek'in takip ve tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir. Kliniği stabil olup, son kontrol PCR testi negatif çıkmıştır.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

CUMHURBAŞKANI, OĞLUNU ARADI

Başkan Böcek'in sağlık durumu hakkında iyi haberleri almaktan dolayı son derece mutlu olduğunu söyleyen Bakan Çavuşoğlu, “Bugün doktorlarımızdan aldığımız bilgiye göre, Muhittin Başkanımız her geçen gün daha iyiye gidiyor, değerleri yükseliyor. İnşallah önümüzdeki günlerde de cihazdan çıkacak daha sonra da normalde dönecek. Bugün iyi haberleri almaktan da ayrıca mutluluk duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız da yakinen takip ediyor, dün de Böcek'in oğlu Gökhan kardeşimizi aradı. Sağlık Bakanımız her kabine toplantısında Muhittin Başkanımız ile ilgili bilgi veriyor. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur" diye konuştu.

Etiketler: muhittin böcek