Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Koronavirüse yakalanan ve sağlık durumu kötüleştikten sonra yoğun bakıma alınan Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mühittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Dün, sağlık durumunun iyiye gittiği açıklanan Böcek'i bugün hastanede ziyarete eden CHP heyeti, ziyaret sonrası hastane önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 14:02
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 14:02
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Koronavirüse yakalanan Antalya BŞB Başkanı Mühittin Böcek'in sağlık durumu iyiye gidiyor. Bugün, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile CHP Antalya milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda partili, koronavirüs tedavisi sonrası akciğerlerindeki hasar nedeniyle doktorları tarafından tedbir amaçlı uyutulan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in tedavi gördüğü hastaneye ziyarette bulundu.

Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Seyit Torun, Böcek'in sağlığının iyiye gittiğini ve her şeyin kontrol altında olduğunu söyledi. 

Spekülasyonlarla ilgili de konuşan Torun, “Hiçbiri doğru değil, sayın başkanımızın sağlığı üzerinden yapılan spekülasyonlar son derece yanlış, ahlaksızca da bir davranış. Sayın başkanımız şu anda kontrol altında, her şey iyiye gidiyor." ifadelerini kullandı.