Anne ve kızı ölü bulunmuştu... Termal oteldeki cinayetleri kimin işlediği ortaya çıktı!

Son dakika haberi Sakarya'nın Taraklı ilçesinden geldi... Bölgedeki bir termal tesiste sabah saatlerinde kaldıkları odada 2 kişinin cansız bedeni bulundu. Hayatını kaybeden kişilerin Melahat Ünlütürk ve kızı Gülsüm Zeynep Karapekmez oldukları tespit edildi..  yaşındaki Melahat Ünlütürk ve kızı Zeynep Karapekmez'in tatil için termal otelde kaldıkları ve kızının boşanma aşamasındaki İ.K. tarafından öldürüldükleri belirlendi.

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 15:32
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 15:32
Anne ve kızı ölü bulunmuştu... Termal oteldeki cinayetleri kimin işlediği ortaya çıktı!

Son dakika haberine göre Sakarya'nın Taraklı ilçesindeki bir termal tesiste 2 kişinin cansız bedeni bulundu. Odaya temizlik yapmak için giren görevli, yerde kanlar içerisinde yatan 70 yaşındaki Melahat Ünlütürk ve kızı Zeynep Karapekmez'i buldu. Durum 112 Acil ekibine ve polislere bildirildi.

Otele gelen ekipler, anne ve kızın hayatların kaybettiğini belirledi.  Zeynep Karapekmez ile annesi Melahat Ünlütürk’ün cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından otopsi için morga kaldırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖLDÜREN KİŞİ BOŞANMA AŞAMASINDAKİ EŞİ...

Sakarya'daki cinayetleri kimin işlediği merak ediliyordu. Yapılan araştırma sonucu Zeynep Karapekmez ve annesi Melahat Ünlütürk'ü öldüren kişinin, Zeynep Karapekmez'in boşanma aşamasında olduğu eşi İ.K. olduğu kaydedildi. 

İ.K.'nın cinayeti işlemek için termal otele geldiği ve cinayeti gece saatlerinde işleyip kayıplara karıştığı belirtildi. Otomobille kaçtığı belirlenen İ.K., polis ve jandarma tarafından her yerde aranıyor.

Kaynak: DHA