Anne ile kızı yatak odasında canlarına kıydı: Camları folyo ile kaplayıp...

Antalya Muratpaşa'da yaşayan anne ve kızı, pencere camlarını ve kapıyı folyo ile kaplayıp, yatak odasında mangalda kömür yakarak hayatlarına son verdi. 52 yaşındaki Nuray A. ve 30 yaşındaki kızı Melis D., yakınlarına bıraktıkları notta, olayın basına yansımamasını istedikleri bildirildi. 

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2021 13:27
Değiştirme Tarihi: 06.05.2021 13:27
Anne ile kızı yatak odasında canlarına kıydı: Camları folyo ile kaplayıp...

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde üzücü bir olay meydana geldi. Güzeloluk Mahalles,i, 1887 Sokak'taki bir binanın üçüncü katında yaşayan Nuray A. ile kızı Melis D.'den haber alamayan komşular, gece yarısı polis ekiplerine durumu haber etti.

Polis ekipleri ihbar üzerine adrese gelerek evin içine girince, anne ile kızın hareketsiz yattığını gördü. Sağlık ekibi, yaptıkları kontrol sonucu Nuray A. ile Melis D.'nin yaşamlarını yitirdiğini tespit etti.

Karbonmonoksit gazından zehirlendiği saptanan Nuray A. ve Melis D.'nin cenazeleri, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Kapı ve pencere camlarını folyo ile kapattıktan sonra yatak odasında mangalda kömür yaktıkları belirtilen anne ile kızının yakınlarına bıraktığı notta, olayın basına yansımasını istemediklerini yazdığı bildirildi.