Anıl Ulaş Övençoğlu yurt dışına açılıyor

Yabancılara emlak ve yatırım danışmanlığı veren Anıl Ulaş Övençoğlu’nun kurucusu olduğu şirketle, önemli inşaat projelerinin yurt dışı satış danışmanlığını üstlendi.

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2021 12:22
Değiştirme Tarihi: 06.10.2021 12:22
Anıl Ulaş Övençoğlu yurt dışına açılıyor

Yabancı yatırımcının güvenini kazanmanın markalaşmada önemli etkisi olduğunu belirten Anıl Ulaş Övençoğlu, “Kurulduğumuz günden beri Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancıların ilk tercihi olduk. Bunu, gayrimenkul danışmanlığı işine ‘al-sat’ mantığıyla bakmayarak başardık. Çünkü biz müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kuruyoruz. Müşterilerimizin bütçelerini en doğru yatırımlara yönlendiriyoruz. Yabancı yatırımcı güven duygusuna büyük önem veriyor. Onlara yaptırdığımız yatırımların getirilerini gördükçe bize olan güvenleri de artıyor ve bu durum beraberinde uzun süreli iş ortaklıklarını getiriyor” dedi.

Şoförlükten gayrimenkul danışmanlığına

Gayrimenkul danışmanlığına yurt dışından gelen yabancı yatırımcılara şoförlük yaparak başladığını dile getiren Anıl Ulaş Övençoğlu, “Yurt dışından gelen yabancılara şoförlük yaparak bu işe en temelinden başladım. Yabancı yatırımcının önem verdiği değerleri şoförlük yaptığım dönemde tecrübe ettim. Şoförlük ve satış sonrası memnuniyet ; müşteriyi anlama ve ona istediğini sunma konusunda, bugün yakaladığım mesleki başarının anahtarı oldu. Şimdi ben de tüm ekip arkadaşlarıma aynı ruhu aşılıyorum. Realtor Gayrimenkul olarak yılda 250’den fazla satışın yanı sıra Türkiye’nin en yüksek rakamlı rekor satışlarını gerçekleştiriyoruz. İşini sevmek, işe kendini vermek, çok çalışmak ve müşteriye güven aşılamak bu işin temelini oluşturuyor. Bu işi yapmak isteyenlere önerim sadece tek seferlik emlak satan birisi gibi hareket etmesinler. Geleceği görüp onu okuyabilen birer gayrimenkul danışmanına dönüşsünler” şeklinde konuştu.