Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Anastasiya Budakva hakkındaki bilgiler

Anastasiya Budakva, O Ses Türkiye 2021 finalistlerinden birisi. Bu akşam, canlı yayında yapılacak final bölümü ile şampiyon isim belli olacak. Final öncesinde O Ses Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Anastasiya Budakva hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 20:08
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 20:08
Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Anastasiya Budakva hakkındaki bilgiler

Onuncu sezonuna giren O Ses Türkiye’de bu akşam final bölümü ekrana gelecek ve canlı yayında O Ses Türkiye şampiyonu belli olacak. Merakla beklenen final bölümünde O Ses Türkiye finalistlerinden biri Anastasiya Budakva. Murat Boz’un takımında yer alan Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacıya dair bilgiler…

ANASTASIYA BUDAKVA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Anastasiya Budakva, 31 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Ukraynalı. Türkiye’ye Azerbaycan’dan gelen Anastasiya, kendisine burada Nesti diye hitap edildiğini söyledi.

Anastasiya Budakva, çocukluktan bu yana kendine bir tek yok çizdiğini de onun da müzik olduğu belirtti. Beş ay önce İstanbul’a taşınan Anastasiya Budakva, şarkıcılık yapıyor.

Anastasiya Budakva, Instagram’da “nastyy_official_” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 3 bin takipçisi bulunuyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Anastasiya Budakva, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Never Enough adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden Anastasiya Budakva’nın tercihi Murat Boz oldu.

 

İlgili Sayfalar: Playlist