Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Canlı yayından fena azarladı

Canlı yayından fena azarladı

İzdivaç programında gelin adayı ile damat adayının kavgası sunucuyu çıldırttı. Sunucu adaylarını, "Anaokulu gibi kavga etmeyin" diyerek fırçaladı.

03.01.2015 05:40

İzdivaç programında gelin adayı ile damat adayının kavgası sunucuyu çıldırttı. Sunucu adaylarını, 'Anaokulu gibi kavga etmeyin' diyerek fırçaladı.Star TV ekranlarında yayınlanan Sinem Yıldız'ın sunduğu Hayat Sevince Güzel programında gergin anlar yaşandı.Telefonla yayına bağlanan Hakan Bey Bahar Hanım'a talip oldu. 1.70 boyundaki Bahar Hanım, Hakan Bey'in de boyunun 1.70 olduğunu öğrenince reddetti.Bunun üzerine Sinem Yıldız, 'Yanındaki adama aşık olursan boyu çok önemli değil' dedi.Bu arada stüdyoda bulunan adaylardan Hüseyin Bey de Bahar Hanım'a, '5- 10 cm ile aşk olacaksa hiç olmasın' diye çıkıştı.

GELİN ADAYI ÇILDIRDIHüseyin Bey'in bu sözü stüdyodakiler tarafından alkışlanarak desteklenince gelin adayı çıldırdı.'Ben bunda alkışlanacak bir şey göremiyorum' diyen Bahar Hanım, 'Herkesin istediği bir şey vardr, ben de bunu istedim' karşılığını verdi.Hızını alamayan Bahar Hanım, Hüseyin Bey'eü 'Konuşmak için konuşma. Öyle bir hakkın yok. Böyle yorum yapamazsınız' diye çıkıştı. İkili arasındaki kavga kızışınca Sinem Yıldız'da sinirlerine hakim olamadı.Adaylarına sesini yükselten Yıldız, 'Bir dakika ama ne yapıyorsunuz. Bahar diyorum 55 kere. Adam ne dedi de bu kadar çıldırdınız. O da onun görüşü. Anaokulu gibi kavga etmeyin' dedi. 
Yorumlar | 0
üye profil