Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Michael Jackson için hazırladıkları klip paylaşım rekorları kırıyor!

Zonguldak'ta 50 kadar amatör bağlamacı Michael Jackson'un 5. ölüm yıl dönümü için They Don't Care About Us şarkısına klip çektiler.

25.06.2014 22:04

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 50 kadar amatör bağlamacı bir araya gelerek Michael Jackson'un 5. Ölüm yıl dönümü nedeniyle They Don't Care About Us şarkısına klip çektiler. Amatörce hazırlanan klip izleyenlerin beğenisini kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.Kdz. Ereğli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün yıl içerisinde düzenlediği bağlama kurslarına katılan öğrenciler Michael Jackson'un They Don't Care About Us isimli şarkısını bağlama, darbuka, keman ve kemençe eşliğinde söylediler.Yaşları 12 ile 50 arasında değişen yaklaşık 50 kadar amatör bağlamacı Ereğli ve İstanbul başta olmak üzere bir çok değişik mekânda klibin çekimlerini gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 ay süren klibin tamamlanmasının ardından amatör bağlamacılar Michael Jackson'un 5. Ölüm yıl dönümüne özel hazırladıkları klibi sosyal paylaşım sitesi facebook ve youtube'de yayınladılar. Amatörce hazırlanan klip izleyenlerin beğenisini kazandı.Michael Jackson'ın bu gün 5.ölüm yıl dönümü olması nedeniyle klibi bu gün sosyal paylaşıma açan amatör bağlamacılar "Sanatçının ölümünün 5. yıldönümünde kendisini anmak ve hatırasını yaşatmak için amatörce bu çalışmayı yaptık. Tüm Michael Jackson hayranlarına Türkiye'den selamlar" mesajını yayınladılar.Güzel Köylü dizisini beğendiniz mi?
Yorumlar | 0
üye profil