Altın fiyatları ne kadar oldu? 28 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtını merak eden binlerce vatandaşlar, sabahın erken saatlerinden itibaren altın piyasasını araştırmaya başladı. Altının yükselip yükselmeyeceğini merak eden yatırımcılar, bir sonraki hamlelerini akıllıca yapmak ve riske girmek istemiyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? 28 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum.

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 09:28
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 09:28
Altın fiyatları ne kadar oldu? 28 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları, sabahın erken saatlerinde piyasaların açılmasıyla birlikte, binlerce yatırımcı tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? 28 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

GRAM ALTIN SATIŞ FİYATI: 437,95 TL

GRAM ALTIN ALIŞ FİYATI: 437,87 TL

ÇEYREK ALTIN SATIŞ FİYATI: 723,00 TL

ÇEYREK ALTIN ALIŞ FİYATI: 711,00 TL

CUMHURİYET ALTINI SATIŞ FİYATI: 2.879,00 TL

CUMHURİYET ALTINI ALIŞ FİYATI: 2.839,00 TL

ALTIN FİYATLARI YÜKSELİR Mİ, DÜŞER Mİ?

Yatırım amacıyla altın almayı tercih eden vatandaşlar altın düşer mi konusunda araştırmalar yaparak bilgi almaya çalışıyor. En değerli madenler arasında yer alan altını en özel günlerinde de hediye olarak kabul eden düğün sahipleri tam tersi araştırmalar yaparak, altın düşer mi sorusunun cevabını arıyor. Uzmanlar bu dönemde altına yatırım yapılmasını riskli bularak küresel bir salgın krizi olduğunu ve altında yatırım yapmanın çok riskli olduğunu savunuyor. Birçok uzman kısa vadede riskli görülen altın fiyatları uzun vadede kar sağlayacağını iddia ediyor.