Altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Nisan güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı, sabahın erken saatlerinde binlerce yatırımcısı tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Altın fiyatları yeni haftaya yukarı yönlü seyirle başladı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 19 Nisan güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatları.

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 09:34
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 09:34
Altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Nisan güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları, sabahın erken saatlerinde işleme açılmasıyla birlikte birçok kişinin dikkatini çeken yatırım araçları arasında yer aldı. Yeni haftaya yükselerek başlayan altın fiyatları yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 19 Nisan güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatları.

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Gram altın fiyatları 19 Nisan Pazartesi yani haftanın ilk işlem gününe yukarı yönlü seyirle başladı. Saat 07.20'de kaydedilen verilere göre gram altın  460 lira alış ve 462 lira satış fiyatı üzerinden serbest piyasada işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatları da tıpkı gram altın fiyatları gibi haftaya yukarı yönlü seyirle başladı. Serbest piyasada saat 07.20'de kaydedilen güncel verilere göre göre çeyrek altın 739 lira alış ve 755 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.