Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Kimse heveslenmesin'

'Kimse heveslenmesin'

Sarı-Lacivertliler'in genç yıldızı Alper Potuk'tan rakiplere gözdağı: Puan farkını daha da arttıracağız. Kimse heveslenmesin şampiyonluk bizim olacak. Sezon sonunda Fenerbahçe taraftarları zafer yaşayacak.

09.03.2014 03:43

Son haftaların forma ismi Alper Potuk birçok konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Puan farkını daha artırarak şampiyonluğa ulaşacaklarını belirten yıldız futbolcu, “Biz kazandıkça rakiplerimiz bizi geçemeyecek. Rakiplerimiz şampiyonluk için heveslenmesin. Sezon sonunda taraftarlarıyla birlikte zafer yaşayacak takım Fenerbahçe olacak” dedi. Genç oyuncu hakem hatalarına değinerek, “Özellikle son haftalarda verilmeyen penaltılarımız, haksız çıkarılan kırmızı kartlar bizleri oldukça üzdü. Futbolcular olarak sahada emek veriyoruz. Sonuçta bu emeğimiz hakem hatalarıyla heba edilmemeli. Yapılan hakem hataları hırsımızı daha da artırıyor” ifadelerini kullandı.

İşte Alper’in hedefiAlper Potuk son olarak sözlerini şöyle tamamladı: “Genç bir oyuncu olarak takımdaki tecrübeli ve kariyerli isimleri örnek almaya çalışıyorum. Fenerbahçe’nin değişmeyen oyuncuları arasına girerek efsane olmak istiyorum. Bunusöylemek için erken olabilir ama hedeflerim arasında bu var. İnşallah uzun yıllar Fenerbahçe’de forma giyerek burada kaptanlık yaparım.”
Yorumlar | 0
üye profil